PAN w Z-nem (50): COVID-19: AMERYKAŃSKI NOWOROCZNY „DAR 2020” DLA POGAŃSKICH NARODÓW

COVID-19: AMERYKAŃSKI NOWOROCZNY „DAR 2020” DLA „POGAŃSKICH” NARODÓW 

po angielsku:

COVID-19: AMERICAN NEW YEAR “2020 GIFT” FOR GENTILE NATIONS

1100 słów

Cytuję wg. jazmig.neon24.pl : //W tym sezonie 2019/2020 w samym USA (ok. 325 mln mieszkańców) grypa już spowodowała 26 milionów zachorowań, 250 000 hospitalizacji i 14 000 zgonów. Natomiast koronawirus, po dwóch miesiącach jego epidemii, głównie w Chinach (ok. 1,4 mld mieszkańców) doprowadził do ok. 80 000 zachorowań, ok. 2700 zgonów i już 31 000 wyzdrowień.//

Skąd zatem ta SZTUCZNA PANIKA?

BO BÓG TAK ZADECYDOWAŁ (w ramach przykazania „panujcie nad Ziemią i wszystkim co się na niej poruszać odważa” – Rdz. 9: 1-3-7, etc.)

A oto szczegóły tego Planu „Amerykański Podarunek 2020” dla wszystkich Pogańskich Narodów:

1. Ćwiczenia przygotowawcze do organizacji pandemii koronowirusa odbyły się, pod asuspicjami Davos World Economic Forum, w Nowym Jorku 16 października 2019, przy współpracy Johns Hopkins University, oraz Bill & Melinda Gates Foundation. Wśród 15 uczestników tych „ćwiczeń” się wyróżniali:

- Tim Evans, były dyrektor World Bank Wydział Zdrowia.

- George Gao, dyrektor chińskiego Centrum Kontroli Chorób i ich Prewencji.

- Avril Haines, była vice-dyrektor CIA i była narodowy doradca, w sprawach bezpieczeństwa, prezydenta Barack Obama.

patrz https://www.voltairenet.org/article209126.html

2/ PROPAGANDĄ SUKCESU pandemii 2020 zajął się jeden z Dostojnych Organizatorów, amerykański John Hopkins University – patrz imponujące precyzją mapki tutaj.

3/ Sztuczny wirus Covid-19 wyprodukowano w laboratoriach pod nadzorem USA Deep State. Cytuję za Peterem Myersem z Australii:

http://mailstar.net/coronavirus.html

(5) Wuhan Lab (Prof. Zhengli Shi and Xingyi Ge) pracowali nad genetic engineering for Ralph Baric at UNC

(6) Prof. Zhengli Shi and Xingyi Ge z Wuhan Lab we współpracy z University of North Carolina

(10) Professor Shi Zhengli jest dyrektorem of the P4 lab at Wuhan Institute of Virology

Amerykańskie i Chińskie (CHRL) placówki bio-tech, zaangażowane w SYNTEZIE NOWYCH WIRUSÓW były (są!) TAK ŚCIŚLE ze sobą powiązane, że wirus „Covid-17”, który zaczął zarażać w okolicy Wuhan lab pod koniec grudnia 2019, mógł pochodzić z „przyjacielskiej, noworocznej 2020 przesyłki” z SIOSTRZANEGO laboratorium w North Carolina, USA lub w Winnipeg w Kanadzie. ( patrz podobne przykłady poniżej)

Myers na ten temat pisze:

(23) Dr. Francis Boyle: Coronavirus wyciekł z Wuhan BioLab, podobnie jak choroba Lyme Disease & West Nile Disease wyciekły US Lab at Plum (Dr. Francis Boyle: Coronavirus is a Biowarfare Weapon Developed by The US)

4/ USA w szczególności ma predylekcję do stosowania „nowych technologii” w ich nieustającej walce o panowanie nad światem.

Przypominam:

- w wieku XIX wyniszczali POGAŃSKICH Indian, rozdając im, jako „przyjazne podarunki” zatrute tyfusem koce;

w 1945 roku użyli, zprojektowanych im przez żydów z Europy, BOMB ATOMOWYCH, by sobie podporządkować POGAŃSKĄ, azjatycką Japonię;

- w wojnie koreańskiej 1950-53 zrzucali nad komunistyczną Koreą i przyległymi Chinami, zarażone tyfusem pszczoły;

- w „zimnej wojnie” zzrzucali z samolotów, przy zachodnich wiatrach, dolatującą do pól PRL STONKĘ ZIEMNIACZANĄ;

- w Wietnamie w latach 1964-74 masowo używali „odliściającego” drzewa, ponoć silnie rakotwórczego „agent orange”;

- od końca wieku XX specjalizują się w posycaniu „kolorowych rewolucji” w krajach socjalistycznych, które zamierzają opanować;

- od blisko 30 lat wykorzystują najemne siły „bojowników islamskich” w zdobywanych przez nich krajach islamu (Czeczenia, Libia, Syria, etc.);

- najnowsza ich „moda” to „wybiórcze zabijanie”, przeciwników „błogosławionego Bogiem” US-raju za pomocą DRONÓW typu Raptor.

5/ Dlaczego SZCZEGÓLNIE AMERYKANIE w tych  TECHNIKACH– przypominających pomysłowość wojenną biblijnego Dawida – się specjalizują?

Tutaj odpowiedzi dostarczył mój kolega z Francji (ale od lat mieszkający w Indiach) Come Carpentier de Gourdon. Przy okazji skrytobójczego mordu irańskiego generała Kasim Sulejmana, zauważył on:

Wiele kluczowych postaci w drużynie Trumpa – w szczególności Sekretarz Stanu Mike Pompeo oraz vice-prezydent Mike Pence – patrzą na Bliski Wschód jako ewangeliczni chrześcijanie: podobnie jak niepokojące 73 procent evangelicals (czyli 20 procent ludności USA), Pompeo i Pence wierzą że WNIEBOWZIĘCIE (to znaczy przepowiadany przez chrześcijan Koniec Świata); prawdopodobnie nastąpi on już w tym pokoleniu i że aktualny konflikt w Izraelu i nadchodząca wojna z Iranem spowodują wydarzenia prowadzące do takiej apokalipsy”.

(A zatem ZAPLANOWANA PRZEZ „BOGA” GLOBALNA PANDEMIA COVID-19, to kolejne PRELUDIUM do przygotowywanej – zwłaszcza w „kabalistycznym” roku 2020 – GLOBALNEJ APOKALIPSY.)

Jak mają zatem oni tolerować sytuację, kiedy w ich „wybranym przez Boga” kraju, w tym sezonie 2019/20, grypa już spowodowała 14 000 zgonów, podczas gdy w krajach „pogańskich” takich zgonów co najwyżej setki? Koniecznie tę „niesprawiedliwość bożą” trzeba było naprawić. I mamy to, co mamy.

Dodatek:

Dlaczego „przeciętni Amerykanie” są tak nieczuli na to, co ich władze (i oni sami) wyprawiają?

Cytuję z tekstu: „God is a Hypocrite?”(part 5, 2014) http://markglogg.eu/?p=863

(…) Komentując ze smutkiem aktualną (2006) sytuację, John Rao, dyrektor (katolickiego) Roman Forum w Nowym Jorku, w trakcie konferencji “Mut zur Ethik” w Feldkirch w Austrii, zauważył „dla normalnego, przeciętnego Amerykanina USA są Bogiem” A w artykule zatytułowanym “The Divinization of Democracy” stwierdził „Ta religia demokracji nie zezwala na używanie rozumu by ja potwierdzić. Należy ją adorować lub ginąć”. I dodał do tego stwierdzenia „Demokracja stała się Chrystusem – Drogą, Prawdą i Życiem – dla znacznej części zachodniej ludzkości”. I kontynuował dalej „ta przemiana demokracji w najwyższy, nie kwestionowany cel ludzkich poczynań, otwiera drzwi do nie kończących się nieporozumień i samo-oszuskań, a także do ucisku ze strony dobrze zorganizowanych ideologicznie – lub kryminalnie ambitnych – osób oraz ruchów społecznych.”

A bardzo niedawno (rok 2014), ten KRYMINALNY ASPEKT AMERYKAŃSKIEJ DEMOKRACJI został przypomniany przez Johna McMurtry, podobnego do mnie sportowca i filozofa, autora książki “The Cancer stage of Capitalism”. W artykule “The New Fundamentalism, America is God Murtry zauważa iż:

Bóg Ameryki to prymityw.  On wyznaje siebie samego. Ale funkcjonuje, milcząco wszystko regulujący zestaw zasad, powodujących że wszystkie przejawy poczynań USA, wzięte razem, tworzą PANUJĄCY GRUPOWY ROZUM, który zniewolił globalną kulturę, w ramach jego założeń, począwszy od wydarzeń 9-11 (2001) … to narastające założenie, że Ameryka jest Bogiem, źródłem wszelkiej Wolności i Dobra na planecie (nie dopuszcza do) jakiekolwiek, nawet zawoalowanego, kwestionowania lub dyskutowania podstawowego moralnego założenia GRUPOWEGO ROZUMU, jest ono traktowane jako zdrada kraju i wszystkiego tego co jest w nim najdroższe. Amerykańska wolność redukuje się zatem do utrzymywania i powiększania absolutnego prawa Stanów Zjednoczonych do przywodzenia światu – a w szczególności do nieuniknionego wymuszania, by wszystkie społeczeństwa zaadoptowały rynek w amerykańskim stylu, amerykańskie wartości oraz kulturę, a także amerykańską dominację militarną we wszystkich zakątkach świata, dominację uważaną jako jego (Grupowego Rozumu) życiowy interes.”

I co w tej sytuacji, przedstawiciele „wymazywanego z lica ziemi” gatunku homo sapiens winni robić?

Zacytuję logion nr 98 z Ewangelii Tomasza (I/II wiek n.e.), ewangelii odrzuconej przez Synod w Nicei w r. 325, ale zachowanej w całości, w ukryciu w Nag Hammadi w Egipcie, aż do moment wybuchu bomby atomowej (rok 1945):

Rzekł Jezus: „Królestwo Ojca podobne jest do pewnego człowieka, który postanowił zabić Potężnego Pana. Wydobył miecz w swym domu i wbił go w ścianę, aby poznać, czy jego ręka będzie silna. Wówczas (dopiero) zabił Potężnego Pana”.

M.G. Zakopane 1 marca „kabalistycznego” roku 2020,

czyli roku 103 po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Anty Żydo-Chrześcijańskiej

(W przygotowaniu: Czyńmy sobie ziemię kochaną? A więc skończmy z PODŁOŚCIĄ promieniującą z “Pisma od Boga” – To dyktuje LOGOS Stworzyciela ludzkich Rozumnych Skojarzeń)

www.markglogg.eu

This entry was posted in Ad PODHALAŃSKA AKADEMIA NAUK, polityka globalizmu, POLSKIE TEKSTY. Bookmark the permalink.

Comments are closed.