PAN w Z-nem (11 AI): „Błogosławieni zbóje, których występki zostały zgładzone i których grzechy zostały zakryte”

Jest Jeden Bóg T-P-D: Technika-Pieniądz-Dupa. I wszyscy inni bogowie człowieka muszą się przed nim ugiąć (K. Marx 1844)

czyli

Spisek „Zachodu” przeciw homo sapiens

Items:

CZĘŚĆ PIERWSZA – Wieści z EUROPY RAZEM

1.     Manipulacja świadomością – M.G. w aktualnej „Opcji na Prawo”

2.     Wybory 2015: idziemy RAZEM… w DUPĘ o nazwie POLSKA (min. Sienkiewicz w „Sowa i przyjaciele”)

3.     „Zestrzelenie” malezyjskiego Boeinga777… na wyspie Diego Garcia

4.     Siły T-P-D poruszające setki tysięcy „nachodźco-uchodźców” w coraz bardziej fioletowo-brunatnej EUROPIE RAZEM

CZĘŚĆ DRUGA (tłumaczenie w przygotowaniu )

5.     « Le complot contre homo sapiens » – MG na Kongresie „Mut zur Ethik” (Sirnach, Th, CH), wersja oryginalna http://markglogg.eu/?p=1308

6.     Dodatki do “Mut zur Ethik”: a) św. Paulus-paurolo jako Wędrowny Sprzedawca profitów z Chrystusa Ukrzyżowanego – patrz http://job.blox.pl/2011/06/Dr-Marek-Glogoczowski-Zabijajacy-czlowieczenstwo.html ;  oraz b) tajemnica „Gajówki Maruchy” spod znaku „Tęczowego Przymierza Izraela”

*

1. Manipulacja świadomością

Ot, doniesiono mi, że w kwartalniku „Opcja na Prawo”, Nr 3/140, lipiec 2015 pojawił się mój artykuł http://www.opcjanaprawo.pl/index.php/aktualny-numer/item/4536-zasady-manipulacji-opinia-publiczna . Można go w całości przeczytać w ‘Dodatku’ do artykułu „Arystoteles i entelechia boga Izraela” – http://markglogg.eu/?p=1254.

2. Wybory 2015 PL w stylu „H.. dupa i kamieni kupa

Doskonały, skondensowany opis nastroju (przed)wyborczego 2015 PL zamieścił „watażka”, zapewne zza Oceanu:

watazka said
2015-10-21 (środa) @ 03:10:45

Ogladalem te debate.
Przeciez to kalectwo zmalpowane z kalectwa Hameryki .
Przeciez te baby nie maja nic do powiedzenia!!
Jakies „sztabowcy-gestapowcy” dyktuja im co maja powiedziec, czego nie mowic, jak maja byc ubrane, jakich tematow unikac jak diabel swieconej wody. I… jazda na ring!
KUKLY!!!
Totez posluszne paniusie nawet sie nie pozagryzaly. A szkoda. Byloby to z wiekszym pozytkiem.
Pedzimy te Ameryke w stylu i kiczu choc ta Ameryka juz ledwo zipie.

Ale ciagle zastanawiaja mnie te tlumy kibicow kazdej z pan.
Czy to jakis dom wariatow dla dla kalek?
Czy tylko obertasy niewidomych na wozkach inwalidzkich?

Z portalu https://marucha.wordpress.com/2015/10/20/kampania-wyborcza-jako-element-walki-informacyjnej/#more-53776

A ja do tej opinii zza Oceanu dodałem swoją puentę: Idziemy RAZEM… w fioletowo-brunatną („ciapatą”) DUPĘ o nazwie POLSKA:

markglogg

26 Październik 2015 o 9:52

(…) Po likwidacji mogących mieć społeczne poparcie przywódców wyraźnie antykapitalistycznych partii (Daniel Podrzycki z „Sierpnia 80” zginął w czasie wyborów prezydenckich w 2005 roku, Andrzej Lepper wykończony w dwóch etapach w 2007 i 2011 roku) po prostu nie ma kogo w Polsce wybierać.

Młodzieżówka „RAZEM” to kolejna edycja tak zwanej SorosJugend, czyli kolorowych rewolucjonistów (w polskim przypadku fioletowo-brunatnych), którzy pod płaszczykiem lewicowości (poparcie dla akceptacji „uchodźco-nachodźców” w Polsce, pomysł dodatkowego opodatkowanie wysokich indywidualnych dochodów – ale broń boże hipermarketów oraz banków „oczyszczających Polskę z pieniędzy”) to typowa imitacja „lewicowych” poczynań.

A bez powrotu do „Dekalogu” z Manifestu Komunistycznego z roku 1848 nie ma żadnego dla homo sapiens ratunku. Pozwolę sobie zacytować, po słowacku, opinię na ten temat mego starszego kolegi dr. jur. Jana Zvalo, od ponad już 40 lat mieszkającego w Kanadzie. (triedny boj – to znaczy walka klasowa, a otrok – to znaczy niewolnik):

Nakoniec musíme priznať, že to, čo nás v politickej ekonόmii učili marxisti, i v tzv. historickom materializme (triedny boj a diktatúra vládnucej triedy atď.) je fakt, je pravda. Nikdy som nebol komunista, organizovaný alebo neorganizovaný, ale teraz som zarytý anti-kapitalista. Kapitalizmus = oligarchizmus a opačne. Je to svinstvo nad svinstvo a len otrokárstvo v najkrutejšej forme sa mu vyrovná.

Więcej na https://wiernipolsce.wordpress.com/2015/10/11/wybory-2015/

3.  „Zestrzelenie” malezyjskiego Boeinga777… na wyspie Diego Garcia

Zarówno Holandia jak i Rosja przedstawiły, 13 października 2015, wyniki swych badań nad przyczynami upadku, „śmieci” malezyjskiego Boeinga777 na stepach Donbasu 17 lipca ubiegłego roku. Po ponad roku prac rekonstrukcyjnych Holendrzy zademonstrowali taki oto zestaw części kadłuba, które grupom poszukiwawczym udało się zebrać w dość rozległym miejscu katastrofy:

To zdjęcie potwierdza tezę rosyjskiej “Grupy Zew” z roku ubiegłego, że na miejscu katastrofy znaleziono zaledwie niewielką część – około 20-30 ton – pozostałości Boeinga777, który waży aż 140 ton!

Potwierdza ono także dane przedstawione w opracowaniu Парфенов В.Н. http://www.news2.ru/story/424321/ z roku ubiegłego:

Co większe niespójności:

1. Brak dużych fragmentów kadłuba i skrzydeł współmiernych w długości z 1/3 -1/4 rozmiaru samolotu (jego gabaryty 61 na 64 metrów – jest to wysokość dwóch 9 piętrowych budynków.)

2. Wszystkie fragmenty odłamków są bliskie formie prostokątnej, co zezwala na ich załadowanie w samolot transportowy.

3. Na szczątkach fragmentów kadłuba oraz skrzydeł są widoczne ślady ich cięcia nożycami hydraulicznymi.

(Na temat kolejnych niespójności z oficjalnymi – także rosyjskimi – wersjami zestrzelenia Boeinga czytać me tłumaczenie artykułu “Grupy ZEW” na http://markglogg.eu/?p=843 )

13 października  br. TV Russia24 w wydaniu o godz. 20 w ten sposób zrelacjonowała konferencję poświęconą przyczynom upadku RESZTEK, wyładowanego rozkładającymi się trupami (oficjalna Rosja na ten temat uporczywie milczy) Boeinga777 na polach Donbasu

http://russia.tv/video/show/brand_id/58500/episode_id/1237253/video_id/1390494/

(oglądać i wysłuchać po rosyjsku tylko pierwsze 10 minut relacji wieczornego dziennika)

Na kadrach poniżej przedstawiona w TV Rossija24 rosyjska rekonstrukcja wybuchu rakiety “Buk”, która podziurawiła głównie lewą część kabiny pilota i lewe skrzydło wraz z silnikiem – według mej skromnej oceny to była ROSYJSKA REKONSTRUKCJA “ostrzelania rakietą Buk” sprowadzona z Ukrainy, zaginionego wcześniej innego malezyjskiego Boeinga777, na poligonie wyspy Diego Garcia. Tamże prawdopodobnie i ostrzelano kadłub tego Boeinga z ciężkiej broni maszynowej – choć jest i możliwe, że zrobiono to już nad Ukrainą, po wyrzuceniu resztek Boeinga z samolotu transportowego. Patrz kadry z rosyjskiej rekonstrukcji:

Przygotowanie do “ostrzału” IŁ 86

4. Siły T-P-D (Technika-Pieniądz-Dupa) poruszające setki tysięcy „nachodźco-uchodźców” w coraz bardziej fioletowo-brunatnej EUROPIE RAZEM

Cytuję:

http://wolnemedia.net/polityka/george-soros-rozdaje-imigrantom-poradniki/

„Dziennikarz Sky News ujawnił znaleziony na plaży „podręcznik imigranta”. Zawiera on wskazówki, mapy, numery telefonów i informacje dotyczące uzyskania pomocy w całej Europie. Zobacz pod jakie polskie adresy są kierowani muzułmańscy uchodźcy. Wśród wyrzuconych kamizelek ratunkowych i przebitych pontonów przy plaży na greckiej wyspie Lesbos, dziennikarz Sky News odkrył podarty egzemplarz przewodnika. Przewodnik dla imigrantów napisany został w języku arabskim i zawiera numery telefonów organizacji, które zapewnią pomoc uchodźcom. Dystrybutorem jest organizacja w2eu (Welcome to EU) co w tłumaczeniu oznacza „Witamy w Unii Europejskiej”, jest ona finansowana przez Open Society Institute.

Działacze w2eu posiadają w Turcji centrum dystrybucji, gdzie „przewodnik” jest rozdawany przez wolontariuszy. Wewnątrz książeczki znajdują się mapy z wyznaczonymi trasami przedostania się do europy, a dalej do Niemiec. Uchodźcy mają do dyspozycji całodobowy numer infolinii pod którym muzułmańscy wolontariusze z europy zachodniej odbierają informacje o zagrożeniu życia, informacje te przekazują do europejskiej straży granicznej patrolującej przybrzeżne wody gdzie imigranci są dostarczani przez przemytników. Na strona internetowej „w2eu” znajduje się hasło zachęcające przyszłych imigrantów do podróży: „Zapraszamy wszystkich podróżnych do ich trudnej wyprawy i życzymy Wam wszystkim sukcesu – ponieważ swoboda przemieszczania się jest prawem każdego człowieka.

Na liście miejsc w których uchodźcy mogą szukać pomocy znajduje się 7 polskich adresów:

RAS Kolektyw Antygraniczny / RAS No Border Collective
(Antygraniczna, antyrządowa organizacja. Pomaga szczególnie imigrantom o nieuregulowanym statusie)

Helsińska Fundacja Praw Człowieka / Helsinki Foundation for Human Rights
Legal assistance for refugees and immigrants (Pomoc dla uchodźców i imigrantów)

Warszawskie Centrum Wielokulturowe / Warsaw Multicultural Center Fundacja Inna Przestrzeń
Nowy Swiat Str. 23/25 loc. 32/IV floor, www.przestrzen.art.pl

Help and informations for foreigners (pomoc i informacja dla obcokrajowców)
Centrum Powitania
e-mail: biuro(at)centrumpowitania.org.pl

Advisory point for foreigners (punkt powitalny dla obcokrajowców)
Stowarzyszenie Interwencji Prawnej Sekcja ds. Cudzoziemców
e-mail: interwencja(at)interwencjaprawna.pl; www.interwencjaprawna.pl

Only for legal not obligatory imigrants (Tylko dla legalnych imigrantów)
www.pah.org.pl

Assistance for foreigners who were granted the refugee status in Poland, (pomoc dla obcokrajowców ubiegających się o status uchodźcy)
Emma Hostel
Wilcza Str. 25 loc. 4; 00-544 Warsaw
tel/fax: +48 22 629 76 95
emmahostel(at)gmail.com; www.emmahostel.pl

Place friendly for any kind of immigrants (Miejsce przyjazne dla każdego imigranta)
http://www.w2eu.info/poland.en.html

No i jeszcze sprawdzono, skąd pochodzą te najnowsze osiągnięcia techniczne, w formie super-licznych „twitterów” zapraszających „uchodźców” z Azji i Afryki do NAJŚCIA na KONTYNENTALNĄ EUROPĘ, a w szczególności na NIEMCY:

Według http://www.zemavek.sk/articles/view/kto-pozyva-imigrantov-do-nemecka

Okazuje się, że to głównie nasi „super-biali” ANGLOSASCY BRACIA zza Kanału La Manche (UK) oraz zza Oceanów (USA, Australia, Kanada oraz ich dawne kolonie jak np. Indie + Nepal) specjalizują się w zapraszaniu tak zwanych „ciapatych” (fioletowo-brunatnych) do Niemiec. Nawet podejrzewa się, że te 6 % „zapraszających do Niemiec” twitterów, wysłanych z terytorium Niemiec, było wyprodukowanych w angielskich i amerykańskich bazach wojskowych tamże!

A takie „pokojowe postępowanie” bardzo wyraźnie jest obliczone na wzbudzenie w Kontynentalnej Europie społecznych napięć oraz zamieszek na tle rasowym oraz religijnym. Nazywa się ono, już oficjalnie, „wojną hybrydową” nowego typu. O czym bliżej w CZĘŚCI DRUGIEJ, spisanej w języku Globalistów pod tytułem „GLOBALISM – THE WAR OF A NEW TYPE (A. Zinoviev, 1999) or prosaically Mammonist  (Neg-otium) Conspiracy against Homo Sapiens” (Otium) – http://markglogg.eu/?p=1308

PS.

Na zakończenie, aby było nam jeśli już nie lepiej to weselej, tak zwany „czeski dowcip” o wyprodukowanej przez Niemców SUPER-KROWIE, która potrafiła obsrać całą Europę:

Cytat “na czasie” z Pisma Świętego:

7 Błogosławieni ci, których występki zostały zgładzone i których grzechy zostały zakryte. 8 Błogosławiony mąż, któremu Pan nie poczyta grzechu. (Rz 4: 7-8)

Anna na portalu Marucha: „Chrześcijaństwo to obłęd i degradacja myślenia

 

This entry was posted in Ad PODHALAŃSKA AKADEMIA NAUK, polityka globalizmu, POLSKIE TEKSTY. Bookmark the permalink.

Comments are closed.